19 Ocak 2012 Perşembe

Ela ve Ece'den mektuplarımız geldi :))

Bir süredir mektup bekliyoruz arkadaşlarımızdan... Meraklı Minik dergisinde mektup konusunun işlenmesi üzerine Tuğçe'nin teklifiyle arkadaşlar birbirlerine mektup-resim yaptılar birbirlerine postaladılar. Biz de bir Cumartesi'den beri posta kutumuzu kontrol ediyoruz beraber acaba posta var mı diye.. Bu sabah kontrole giderken de Çınar "niye hep fatura oluyor anne?" diye sormuştu. Evet psotayla mektupla ilişkimiz fatura alma olayına indi maalesef.. Şimdiden sonra da elektronik postayla fatura yollama olayı iyice yaygınlaşıyor.. Artık posta kutusunun, postacıların varlığı unutulur gibi...
Neyse gelinen durumu birazcık da olsa tersine işletebilmek için yaptığımız girişim şimdiden olumlu oldu bence. Bunu sık sık tekrarlamak gerek. Bazen de habersiz mektuplar göndererek belki ;))Bir heyecanla mektuplarımızı açtık. Ela ve Ece döktürmüşler resmen. İnanamadım yaptıkları resimlere.Maşallah!!!
 Ece'den Çınar'a Şimşek McQueen kıyağı ;)
 Yine Ece'den Örümcek resmi ;)
 Ece'den küçük büyük toplar resmi :)
 Ela'dan Çınar'a yine Şimşek kıyağı :))
 Ela'dan inanılmaz bir resim. figürler, mekan, renkler harika :)
 Ela'dan bana "toplar" resmi.
 Ela'dan "iki arkadaş" resmi
Ela ve Çınar resmi :) Ela böyle figürler yapmayı nerden öğrendi. Çınar henüz herhangi bir figür olayına girmiyor doğrusu. Çınar'ın babasının bu konuya yorumu da şöyle: "Ela figürcü olacak demek ki, Çınar da annesi gibi soyut takılacak" Başka yorum yapamıyorum ben de.. ;))

Tuğçe'cim, maşallah diyorum. Ela'ya ve Ece'ye de çok çok teşekkür ediyoruz mektup resimlerimiz için. Onlardan çok sayıda mektup gelince biz neden bir tane seçip gönderdik sanki diye hayıflandım. Biz de Çınar'ın yaptığı diğer resimleri de gönderebilirdik, bir tane seçmemiz lazımmış gibi düşünmüşüm nedense.Benim hatam üzgünüm kızlar ;)  Neyse bir sonraki sefere diyelim artık. Sizi seviyoruz... Zeynep'ten gelecek mektup resmimizi bekliyoruz artık. Birkaç gün daha posta kutusunu kontrol etmeye devam ederiz.....

1 yorum:

  1. Canım benim ya çok duygulandım okurken çok hoşuma gitti yazdıklarınnnnn Hele eşinin yaptığı yorum ayrıca koptum :))) Bak sürpriz mektup işini tuttum :)))

    YanıtlaSil